چاپ شال و روسری هماهنگ با آرایش صورت

جولای 25, 2020parlam_moda

شال و روسری برای یک دختر و زن ایرانی ارتباط مستقیم با آرایش صورت دارد وقتی می خواهید به یک جمع دوستانه بروید و تمایل دارید یک آرایش ملیح و دوست داشتنی داشته باشید برای جذابیت بیشتر و زیبایی حقیقی بدون زنندگی باید رمز و رازهایی را بدانید .

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

در آرایش نوع رنگ شال و روسری و حالت آرایش خیلی مهم است اکثرا آرایش می کنند و بعد روسری و شال را انتخاب می کنید در حالی که پیشنهاد می کنیم که اول شال و روسری را انتخاب بکنید و با توجه به مدل و طرح آن آرایش کنید .

راز یک صورت زیبا و یک آرایش باید با صورت خودتان آشنا باشید زاویه های صورت و چروک های کوچک و بزرگ را بشناسید .

بدانید که استفاده زیاد از پدر برای برجسته سازی صورت را زیبا نخواهد کرد و خطوط ظریف صورت که گاهی باید دیده بشوند را نباید پر کنید .

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

پوشش صورت و استفاده از رنگ خاص پر کننده خیلی مهم است پوست سبزه با پوست سفید و پوست تیره هر کدام باید پودر خاص خود را داشته باشید .

اشتباه در آرایش یا صورت را زیادی شکننده و پیر می کند و یا بیش از اندازه بچه سال می سازد .

گاهی لازم است پودر حائی مرطوب کننده باشد که نشست بهتری روی صورت دارد

برای پوست ظریف زیر چشم از کانسیلر نامربوط استفاده نکنید

چگونه یک کرم پودر  مناسب انتخاب کنیم؟

کرم پودر  زرد:این حالت رنگ برای اکثر پوست ها مناسب است. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو می‌کند. اگر می‌خواهید تیرگی اطراف چشم خود را بپوشانید از کرم پودر  زرد استفاده کنید البته باید مارک و برند نوع آنرا بشناسید که به صورت آسیب وارد نکنید .

مثلا برای شال و روسری تیره و با رنگ های سنگین مدل آرایش شما نمی تواند متضاد با رنگ شال و روسری باشد

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

کرم پودر  نارنجی: اعتقاد برخی آرایشگران بر این است که برای افراد سبزه این کرم پودر  بسیار مناسب است.  ایشان می گویند می توانید هنگام خرید آن را در اطراف دهان تست کنید.

در نوع پارچه شال و روسری زمانی که پارچه شما ساتن یا ابریشم است نوع آرایش با زمانی که پارچه شما نخ است تفاوت زیادی دارد

کرم پودر  سبز:این کرم پودر  برای خنثی کردن و کم کردن حالت قرمز پوست می‌باشد. اگر دارای لکه‌های قرمز مادر زادی هستید یا می‌خواهید جوش‌های خود را بپوشانید این کرم پودر  برای شما مناسب است .

در حالت صورت شما و گردی یا درازی صورت شما مجبور می شوید که از سایز خاصی از شال و روسری بهره ببرید پس دقت کنید نوع آرایش شما هم باید متناسب با سایز و اندازه شال و روسری باشد

کرم پودر  بنفش: شاید تعجب کنید بله کرم پودر  بنفش هم وجود دارد. کسانی که پوست صورتشان مایل به زرد است و یا رنگ روشن را می خواهند کمی تغییر بدهند  می‌توانند از این محصول استفاده کنند. لکه‌های کبودی روی صورت کاملاً با این کرم پودر  محو خواهد شد

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

نوع مهمانی شما هم مهم است در یک مهمانی رسمی شاید شما از یک روسری و شال تک رنگ یا با رنک های کم رنگ استفاده نمایید و نوع و حالت آرایش شما هم باید متناسب به مکان و نوع مهمانی باشد

شما در یک مهمانی دوستانه شاید بتوانید از شال و روسری شادتر و جذاب تر بهره ببرید پس می توانید نوع آرایش خودتان را هم تغییر بدهید .

کرم پودر  یکی از  بهترین دوست هایی هستند که  برای پوشاندن لک ها و تیرگی های پوستی هستند اما زمانی مشکل ایجاد می شود که از کرم پودر های مخصوص پوشاندن لک ها برای کاربردهای دیگر استفاده کنید. مثلا می خواهید حلقه های سیاه دور چشم را با آنها بپوشانید چون معمولا کرم پودر  های مخصوص پوشاندن لک ها بسیار غلیظ هستند. اگر چنین ویژگی نداشته باشند، لک ها و جوش ها به خوبی پنهان نمی شوند اما این ماده برای پوست نازک زیر چشم بیش از اندازه غلیظ است. با برس کرم پودر  زیر چشم نقطه هایی بگذارید و بعد با انگشت آن را پخش کنید تا صورت حالتی طبیعی بگیرد و اثر خستگی از روی صورت تان پاک شود.

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

سرمه ضدآب مژه های تان را می شکند

استفاده از سرمه های ضدآب برای خیلی ها وسوسه کننده است چون کمتر می ریزند در نتیجه زیر چشم سیاه نمی شود ولی باید بدانید این سرمه ها به دلیل اینکه فرمول قوی تری دارند می توانند مژه ها را خشک کنند و به دلیل همین خشک شدن وقتی سن بالا می رود مژه ها نازک و شکننده می شوند. اما چاره چیست؟ اگر می خواهید مژ ه های تان پرتر و زیباتر به نظر برسد، اول از همه روی محل رویش مژه ها را مدادی قهوه ای بکشید تا مژه های تان ضخیم تر و پرتر جلوه کنند. در قدم بعدی با یک سرمه سبک و ملایم و نه ضدآب مژ ه های تان را حالت دهید.

برای پلک افتاده از پودر سایه براق استفاده نکنید

پیشنهاد می کنیم استفاده از پودر سایه های براق با رنگ سرد را کنار بگذارید به خصوص وقتی سن بالا می رود و به 40سال نزدیک می شود هرقدر پلک ها مات تر باشند، چهره زیبایی بیشتری دارد چون وقتی از پودر سایه ای براق استفاده کنید، چروک های ریز خودشان را بیشتر نشان می دهند.

بیشتر پودر سایه هایی که  رنگ هایی مانند بنفش، رنگ هلویی ملایم، خاکستری و. . . برای بیشتر افراد مناسب است اما اگر به دلیل مناسبت خاصی دوست دارید به صورت و چشم های تان جلوه بیشتری دهید، می توانید از یک خط چشم براق استفاده کنید. اگر دچار افتادگی پلک شده اید و دوست دارید چشم های تان بازتر و زیباتر به نظر برسد، به هیچ وجه زیر مژه ها خط چشم پررنگ نکشید و تنها به خط باریکی بالای چشم و به سمت گوشه بیرونی چشم ها بکشید.

 از ماتیک های تیره دوری کنید چون کوچک کننده هستند

چاپ شال وروسری پارلا
چاپ شال وروسری پارلا

یک قانون قدیمی وجود دارد که شاید برای تان جالب باشد؛ رنگ های تیره، چه روی دیوار باشند، چه روی زمین و چه روی بدن یا. . . آن منطقه کوچک تر به نظر خواهد رسید. با بالارفتن سن لب ها به طور طبیعی حجم خود را از دست می دهند و مسلما هیچ خانمی هم دوست ندارد لب هایش کوچک تر هم بشود. علاوه بر این رنگ های تیره، سفیدی دندان ها را نیز کمتر نشان می دهند.

اگر می خواهید چهره تان شاداب تر به نظر برسد برای لب ها به دنبال رنگ های زنده باشید.

انتخاب ماتیک

به گونه های تان رنگ بدهید

خانم ها معمولا ترجیح می دهند برای گونه ها از رنگ های کدر و نه چندان درخشان استفاده کنند چون آنها از رنگ می ترسند. حقیقت این است که ماتیک های درخشان می تواند چهره را جوان تر و پرانرژی تر نشان دهد و کمک کند گونه ها برجسته تر به نظر بیاید. پیشنهاد می کنیم برای رژ گونه دنبال رنگ هایی مانند قهوه ای- خاکی رنگ، صورتی و سرخ با حالتی کرمی باشید. ماتیک  هایی که کمی حالت کرمی دارند، بهتر از پودرها روی صورت پخش می شوند و پوست را نیز مرطوب می کنند.

وقتی می خواهید ماتیک بزنید، اول از همه برس را گوشه بالای گونه بگذارید و بعد رنگ را به سمت پایین پخش کنید. با این روش می توانید مطمئن باشید چهره تان همان گونه می شود که می خواهید.

پر بودن ابرو زیبایی را دو چندان می کند و ابروهای تان را زیاد برندارید گاهی برخی اعتقاد دارند که  و

پیشنهاد می کنیم از برداشتن بیش ازاندازه ابروها جدا خودداری کنید به خصوص وقتی سن بالا می رود. زیاد برداشتن ابروها به مرور باعث کم شدن و حتی از بین رفتن کامل ابروها می شود تا جایی که هیچ وقت دوباره رشد نخواهد کرد. در این مواقع تنها راه، استفاده از مداد یا سایه ابروست تا بتوانید خالی بودن ابروها را بپوشانید. برای این کار کافی است از قسمت داخلی ابروها شروع کرده، بعد به سمت بیرون ابروها حرکت کنید. بهتر است برای این کار از یک مداد نوک تیز یا برسی زاویه دار استفاده کنید؛ باید اول روی ابرو با مداد به صورت نقطه نقطه بگذارید و بعد رنگ را پخش کنید.

چاپ شال و روسری پارلا
چاپ شال و روسری پارلا

چرا که صورت باید حالت طبیعی خود را از دست ندهد پس با پودر زیاد با پودر زیاد، درخشندگی صورت را  نگیرید

باید بدانید تفاوت ناچیزی بین یک چهره درخشان و یک جهره چرب وجود دارد اما بسیاری مرز بین این دو را به خوبی نمی شناسند. بزرگ ترین اشتباه بسیاری از خانم ها این است که آنقدر که حواس شان هست که چهره شان برق نیفتد، فراموش می کنند که به چهره خود کمی درخشش طبیعی هم بدهند و در نتیجه پوست شان کدر و بدون طراوت جلوه می کند. وقتی از پودر زیادی استفاده کنید، پودر تمام حجم چهره را از بین می برد اما اگر کمی به چهره درخشندگی بدهید، چهره بسیار با طراوت تر به نظر خواهد رسید.

برای اینکه چربی پوست را کم کنید ولی درخشندگی آن حفظ شود از یک پودر بسیار سبک و دارای جاذب های چربی چون میکا یا سیلیکا استفاده کنید. برای پودر بهتر است به جای برس بزرگ از برسی کوچک استفاده کنید تا بتوان پودر را بهتر روی صورت پخش کرد. پیشنهاد می کنیم به جای اینکه پودر را به صورت بمالید، ضربه ای روی چهره بنشانید چون با این روش دیگر روی چهره خط نمی افتد

شال و روسری
شال و روسری

چاپ شال ور روسری پارلا با شماره 09120067890 تماس بگیرید

دستگاه چاپ شال و روسری 09120067890

روسری، شال و روسریبازاریاب شال و روسری، بازاریابی شال و روسری، پرس چاپ شال و روسری، تولید دستگاه شال و روسری، چاپ شال، چاپ شال و روسری، چاپ عمده شال و روسری، خدمات چاپ روی پارچه شال و روسری، خدمات چاپ شال و روسری، رژلب، روسری، روسری ابریشم، روسری برند پارلا، روسری بهاره، روسری پارلا، روسری پاییزه، روسری تابستانه، روسری ترک، روسری ترکمن، روسری چاپی، روسری حریر، روسری زمستانه، روسری ساتن، روسری و شال، شال، شال پارلا، شال و روسری، شال و روسری برند پارلا، شال و روسری پارلا، شال و روسری پاییزه، شال و روسری تابستانه، شال و روسری ترکمن، شال و روسری زمستانه، شال و روسری مجلسی، فروش عمده روسری، فروش عمده شال، فروش عمده شال و روسری، قیمت دستگاه چاپ شال و روسری، قیمت عمده شال و روسری لینک کوتاهویرایش