چاپ شال و روسری و ماسک 09143503008

آگوست 5, 2020parlam_moda

(برای خرید شال و روسری عمده و تکی با 09120067890) تماس بگیرید

شال و روسری حال بصورت ماسک و محافظی برای سلامتی استفاده می شود و شال و روسری سمبلی از سلامتی و بهداشت جسم وروان شده است و بین زنان و مردان تفاوتی ندارد همه از این شال و روسری ها به عنوان ماسک صورت بهره می برند .

شال و روسری پارلا
شال و روسری پارلا

شاید جالب است بدانید که شال و روسری در طول تاریخ برای تنها قشر زنان نبوده و مردان هم از شال و روسری استفاده می کردند

استفاده از شال و روسری معمولا برای محافظت از نور خورشید و گرد  و خاک  و بتدریج کاربردهای دیگر اضافه شد و مصرف آن ابتدا جنبه فرهنگی و سپس جنبه مذهبی یافت

شال و روسری حال در اروپا و امریکا و بدون اغراق در سراسر جهان کاربردی چدید یافته است و آن هم شال و روسری به جای ماسک برای محافظت از ویروس کرونا .

شال و روسری پارلا
شال و روسری پارلا

شال و روسری با چاپ حرارتی سابلیمیشن روی پارچه های نخی هم پوششی مناسبی هم برای موهای شماست و هم برای جلوگیری از سرایت انواع آلودگی .

چاپ شال و روسری و چاپ روی ماسک صنعتی جدید نیست اما کاربردهای جدیدی برای چاپ روی پارچه توسط گروه پارلا در ایران عرضه شده است .

شال و روسری پارلا
شال و روسری پارلا

شال و روسری پارلا در خدمت بهداشت هموطنان عزیز طرح های زیبایی برای عرضه به عنوان ست شال و روسری و ماسک آماده کرده که می توانید با تماس با 09120067890 از طرح های جدید ست شال و روسری و ماسک اطلاع یابید

تاکید ما برای حفظ سلامتی شماست چه مرد یا زن می توانید بجای پارچه های ساده و تک رنگ از مدل های جدید ماسک های پارلا بهره ببرید .

ست شال و روسری و ماسک در دهها رنگ بندی و دهها طرح جذاب تولید و آماده عرضه شده است تنها لازم است با ما تماس بگیرید تا آلبوم طرح های آماده را برایتان بفرستیم .

و شما هم می توانید هم سفارش شال و روسری و هم سفارش ست شال و روسری با ماسک با طرح های دلخواه خودتان را بدهید .

ما محدودیتی در تعداد تولید شال و روسری نداریم و شما اگر ست های مختلفی مانند کیف و کفش با شال و روسری نیاز دارید یا ست شال و روسری با دستمال گردن و بند کیف و دهها مدل دیگر که می توانیم با همکاری شما وارد بازار سازیم .

امکانات گروه چاپ روی پارچه پارلا در خدمت همه عزیزان است .

شال و روسری و ماسک یک بازار بکر و گسترده دارد که تمام هموطنان عزیز ما می توانند برای کسب و کار خود با گروه چاپ پارلا همکاری کنند ، تنها لازم است با 09120067890 تماس بگیرید

مغازه داران و خورده فروشان و عمده فروشان شال و روسری و فروشندگان ماسک در صورت نیاز به خرید با قیمت های مناسب و کیفیت برتر با ما در تماس باشید .دستگاه چاپ شال و روسری، روسری، شال و روسریتولید عمده ست ماسک و شال و روسری، تولید ماسک چاپی، چاپ روی پارچه ماسک، چاپ روی ماسک، چاپ ست ماسک و روسری، چاپ ست ماسک و شال، چاپ شال و روسری و ماسک، روسری و ماسک، ست شال و روسری و ماسک، شال و روسری و ماسک، شال و ماسک لینک کوتاهویرایش