چاپ سابلیمیشن در تبریز 09120818890

روسری در سراسر جهان به اشکال مختلف استفاده می شود قدمت روسری به هزاران سال پیش می رسد

روسری بخشی جدانشدنی از پوشش در بسیاری از کشورها شده است .

شال و روسری در برخی مناطق دارای رنگ های خاص است مثلا در قوم ترکمن روسری که رنگ قرمز آن شاخص باشد بسیار پر طرفدار است .

چاپ پارلا
چاپ پارلا

حالا باید شاهد باشیم که روسری در اقتصاد بسیاری از کشورها تاثیر مهمی دارد ، مثلا فروش شال و روسری در ایران بیش از دویست میلیون است و اصول فروش شال و روسری برای خودش قوانین خاصی ایجاد کرده است .

برای تولید شال و روسری معمولا دستگاههای سنتی و صنعتی  دیجیتال از قیمت های بسیار نازل تا قیمت های چند میلیاردی وجود دارد .

روسری
روسری

انتخاب شال و روسری دغدغه بسیاری از زنان و دختران در سراسر جهان است و بازار شال و روسری را تحت تاثیر خود قرار داده است .

در بخش فروش شال و روسری بازاریابان متخصص پیدا شده اند که توانایی فروش خاصی دارند

بازار سنتی و بازار مجازی فضای خاصی برای فروش شال و روسری دارد وهنوزهم جای گسترش بسیاری دارد .

در شبکه های اجتماعی شال و روسری و فروش و بازاریابی آن جایگاهی خاص پیدا کرده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است .

شاید تعجب کنید اگر بدانید که دهها مدل که دارای اندام خاص و چهره جذاب هستند برای فروش شال و روسری هر روط در حال عکاسی هستند .

از عکاسی گفتیم و به این نتیجه هم می رسیم که گروه زیادی از سازندگان کلیپ و عکس و ژورنال هم وارد بازار شال و روسری شده اند .

روسری
روسری

روسری و شال میلیاردها تومان گردش اقتصادی را شاهد است و صدها هزار نفر را مستقیم و غیر مستقیم به کسب وکار و کسب درآمد موفق کرده است .

برخی بازرگانان شال و روسری آماده را از کشورهای مختلف خصوصا ترکیه و چین وارد بازار ایران می کنند در این میان برای هر قطعه روسری و شال باید بدانیم گروهی متخصص و وارد به زبان چینی و ترکی مورد نیاز است که بتوانند با صاحبان کارخانه یا عمده فروش آن کشورها تماس بگیرند .

از سوی دیگر هزاران طراح وارد بازار شال و روسری شده اند که یا برای تولید داخل یا خارج از کشور شال و روسری طراحی می کنند و برای آموزش این طراحان صدها معلم طراح نیاز است

بعد از تولید روسری و شال در کشورهای دیگر هزاران نفر برای حمل ونقل و بعد در گمرک و ترخیص کار روسری و شال درگیر می شوند .

در دنیای تولید یک محصول ساده مثل روسری و شال ما حتی در گیر صنعت نفت و پیروشیمی هم هستیم بیش از نود درصد شال و روسری از پتروشیمی می اید که نخ های پلی استر و صنعت نخ ریسی وارد بحث ما می شوند .

بخش دیگر دنیای کشاورزی وارد بحث صنعت شال و روسری می شوند کشت پنبه و پشم و تولید ابریشم و صنعت پارچه با الیاف طبیعی دنیایی است که میلیاردها گردش اقتصادی دارد .

شما شاید تنها یک قطعه پارچه چاپ شده مشاهده می کنید اما :

صدها کارخانه درگیر هستند کارخانجات تولید گرانول رنگ و بعد تولید رنگ برای انواع چاپ سیلک برای شال و روسری و چاپ دیجیتال و چاپ سابلیمیشن هر کدام میلیونها لیتر رنگ برای تولید شال و روسری نیاز دارند .

پس از نخ ما پارچه می خواهیم و هزاران  نفر درگیر تولید پارچه برای تولید شال و روسری می شوند .

پارچه تولید شده دهها مرحله دیگر دارد تا آماده سازی بشود و نرم و لطیف بشود و آماده برای چاپ شال و روسری بشود .

روسری
روسری

حالا پارچه ما یا از جنس پلاستیک  و الیاف نفتی و یا از جنس الیاف طبیعی مثل پارچه پنبه و پشم و ابریشم باید وارد بازار بشود  .

صدها هزار نفر در بازار در کل جهان درگیر خرید و فروش این نوع پارچه می شوند .

صدها وانت و کامیون و کشتی درگیر حمل پارچه شال و روسری و درگیر حمل رنگ  و درگیر حمل و نقل ماشین آلات مورد نیاز صنعت شال و روسری می شوند .

بعد از بررسی تولید پارچه و رنگ می رسیم به تولید ماشین الات مورد نیاز شال و روسری که هزاران کارخانه داخلی و خارجی را می توانیم شاهد باشیم که این ماشین آلات را تولید می کنند و صدها هزار نفر به کسب و کار مشغول هستند تا یک روسری یا شال یا هر لباس دیگر تولید بشود .

ماشین آلات مثل پرس های حرارتی چاپ سابلیمیشن و چاپ مستقیم و چاپ سیلک مورد نیاز است و هر ماشین هم جک های پنوماتیک و هیدرولیک و بخش برق صنعتی و تولید پروفیل و فلزات مختلف که همگی جداگانه کسب و کاری مستقل ولی مرتبط دارند .

روسری و خط تولید شال و روسری حتی وارد کتب درسی می شوند از طراحی تا شناخت پارچه و دهها رشته دیگر از گرافیک تا ماشین سازی .

حالا پارچه ما آماده شده و با ماشین آلات چاپ ، چاپ شده است باید این روسری یا شال دوردوزی بشود یا با دست یا با چرخ خیاطی که هزاران نفر می توانند در این زمینه به درآمد برسند .

بعد از دور دوزی روسری باید اتو و بسته بندی بشود .

شاید جالب باشد بدانید بعد از شیوع کرونا تولید ماسک ست شده با شال و روسری خودش صنعتی بزرگ ایجاد کرده است .

روسری
روسری

شما در تلگرام یا واتساپ یا اینستاگرام و فیس بوک میلیونها مطلب را می بینید که مرتبط با شال و روسری هستند .

ما در فصل بهار نوع خاصی از پارچه و چاپ برای شال و روسری لازم داریم ولی در تابستان روسری تابستانه و در پاییز روسری پاییزه و در نهایت در زمستان شال و روسری زمستانه خواهیم داشت .

در مجالس و مهمانی ها شما باید طراحی خاص برای روسری مجلسی و شال مجلسی داشته باشید .

روسری برای اقوام مختلف و شال و روسری برای سنین مختلف و روسری برای اماکن مختلف متفاوت هستند و همه در خط تولید شال و روسری باید مورد بررسی قرار بگیرند .

قیمت روسری خودش تعیین کننده یک صنعت بزرگ است روسری ارزان با روسری برند و روسری لاکچری خیلی فاصله دارد .

صنعت دیگر چاپ شال و روسری با توجه به طرح دلخواه است که جدیدا وارد بازار شده است اینکه هر کس می تواند طرح یا عکس مورد نظر خودش را تبدیل به یک روسری نماید .

همه می دانیم صنعت بزرگ مد و فشن سود میلیارد دلاری را همراه دارد و بخشی از جهان در پوشش و لباس خود شال و روسری را دارند که متخصصان مد و فشن توجه خاص به آن می دهند و هر روز صدها مدل و طرح جدید وارد بازار مد و فشن روسری و شال می شود.

اما آنچه جدیدا به آن توجه می کنیم محتوا نویسی و صنعت تبلیغات است که متخصصان تبلیغ نویسی باید به روسری و شال توجه بیشتری داشته باشند چون مطالب کاربردی و علمی نیاز داریم تا خواننده تنها مطالب زرد و تکراری مشاهده نکند .

روسری
روسری

اگر شما می خواهید در باره روسری و شال و پوشش و لباس مطالعه کنید متاسفانه گوگل منبع موثقی نیست چرا که مطالب کاربردی زیادی را در لابلای آن نخواهید دید .

شاید خودم به عنوان یک نویسنده و محقق به شما توصیه کنم که باید در باره روسری مطالعه ترکیبی داشته باشید تا به نتیجه برسید روسری با دهها صنعت ارتباط مستقیم و دهها صنعت ارتباط غیر مستقیم دارد که شاید قطره ای از آنها را در ایم مقاله دیده باشید

هوشنگ فناییان 29اسفند 1399

روسری از ابتداء تا انتهاء

دستگاه چاپ شال و روسری

شال و روسری و انتخاب درست

طراحی شال و روسری

شال و روسری در طول تاریخ

تجلیل بازار شال و روسری

اصول فروشندگی شال و روسری

هیجان خرید شال و روسری

اصول و ترفندهای شال و روسریدستگاه چاپ شال و روسری، روسری، شال و روسریپرس چاپ شال و روسری، تولید دستگاه شال و روسری، چاپ شال و روسری، روسری، روسری scarf، روسری ابریشم، روسری برند، روسری برند پارلا، روسری بهاره، روسری پارلا، روسری پاییزه، روسری پاییزه پارلا، روسری تابستانه، روسری تبریز، روسری ترک، روسری ترکمن، روسری تهران، روسری چاپی، روسری حریر، روسری درجه یک، روسری زمستانه، روسری زمستانه پارلا، روسری ساتن، روسری سبک راحت، روسری شال پارلا، روسری و شال، روسری و شال خاص، روسری و ماسک، روسریتولیدی، رولپارچهچاپی، رومبلی مخمل لینک کوتاهویرایش